Polityka Reklamacyjna

ZADBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
W DOMU I W PRACY

W naszej Firmie szczególną uwagę przykładamy do stałego  doskonalenia obsługi klientów. Pomimo takich intencji, mogą wyjątkowo zdarzyć się drobne nieporozumienia. W takich przypadkach prosimy o wyrażenie niezadowolenia z naszych usług. Dzięki temu będziemy doskonalić nasze procesy, procedury oraz sposób komunikacji, tak by wyeliminować powody niezadowolenia w przyszłości. Z góry dziękujemy za podzielenie się z nami wszystkimi uwagami.

CFU AKME

Jak złożyć reklamację?

W przypadku niezadowolenia z jakiegokolwiek aspektu naszych usług (tu przypominamy, że nasze usługi nie dotyczą ochrony ubezpieczeniowej), prosimy podzielić się tą informacją. 

Przy zgłoszeniu reklamacji prosimy o podanie następujących informacji:

 •  Imię i nazwisko
 •  Nazwa firmy
 •  Email
 •  Telefon kontaktowy
 • NIP/PESEL
 • Informacje dotyczące powodu niezadowolenia
 • Oczekiwania co do sposobu rozstrzygnięcia reklamacji

CFU AKME

Kontakt

Po złożeniu reklamacji:

 1. Potwierdzenie
  Po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć jak najszybciej, ale nie dłużej niż w ciągu 30 dni Prześlemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia.
 2. Informacja dodatkowa
  W szczególnie skomplikowanych przypadkach przekażemy informacje o ewentualnych przyczynach przedłużenia czasu rozpatrywania reklamacji do maksymalnie łącznie 60 dni.
 3. Odpowiedź na reklamację
  Odpowiedź na reklamację prześlemy kanałem wskazanym w zgłoszeniu.
 4. Badanie satysfakcji i kontrola jakości
  W celu potwierdzenia, że reklamacja została satysfakcjonująco rozwiązana, możemy przesłać e-mail lub zadzwonić z prośbą o wyrażenie opinii na temat poziomu obsługi w procesie reklamacji.

Kontakt

Zapytaj o szczegóły